UA / RU

Імунітет зміцнити – алергії відхилити!

Імунітет зміцнити – алергії відхилити!

Знайти мінімальну ціну

Алергія у дітей

Виникнення всіх алергічних реакцій пов'язано з роботою клітин імунної системи. Таким чином, імунна система намагається захистити нас від чужорідних агентів. Це дуже складний механізм, де секретом успіху є злагоджена і скоординована робота клітин між собою. Однак якщо захисні сили організму ослаблені - налагоджена схема може бути порушена. Як наслідок - імунна система починає працювати не зовсім вірно, неправильно розпізнаючи і реагуючи на різні агенти 2,4. Залежно від того, що стало причиною алергії, можна виділити наступні види:

 

Мікрофлора кишечника
та алергія

На сьогоднішній день, вченими доведено, що нормальна, здорова мікрофлора кишечника сприяє нормалізації роботи імунітету, 70 % якого міститься саме в кишечнику10. Особливо це важливо для здоров'я дітей.

Причиною тому є ще молода, незріла, що тільки формується імунна система дитини, на відміну від імунітету дорослого. Так само науці відомо, що здорова мікрофлора створює мікробну плівку на поверхні кишечника, тим самим перешкоджаючи потраплянню алергенів і токсинів у внутрішнє середовище організму. Крім того, доведено, що мікробний фактор кишечника визначає кількість гістаміну в організмі. А як відомо, саме гістамін є стимулятором алергічних проявів в організмі8,9. Боротьба з дисбактеріозом кишечника, є важливим етапом на шляху до перемоги над алергією. Існує кілька нескладних способів підтримати здорову мікрофлору кишечника:

 

Сучасним методом відновлення здорової мікрофлори кишечника у дітей, є прийом препаратів-симбіотиків. Крім пробіотиків, сімбіотіки також містять пребіотики — клітковину (фруктоолігосахаріди), яка служить їжею для нововведених корисних бактерій.

це препарат-симбіотик, який складається з пробіотиків і пребіотиків. Він створений спеціально для природного формування здорової мікрофлори кишечника. Завдяки своєму складу Ацидолак ефективно виконує своє завдання, забезпечуючи здоров'я малюкам.

 

З усіх переваг препарату можна
виділити кілька основних:

 • Пробіотик (корисні бактерії) + пребіотик (клітковина) = максимально ефективна дія, так як саме пребіотик дозволяє штамам корисних бактерій приживатися в кишечнику набагато ефективніше, оскільки створюється середовище і необхідні умови для їх виживання.
 • Містить 4(109) мільярди корисних бактерій, що відповідає складу мікрофлори кишечника у нормі (лактобактерії 106-1010 та біфідобактерії 108-1010) 9.
 • Не містить лактозу, глютен, сахарозу, білок коров'ячого молока.
 • Бактерії виведені з організму здорової людини — штам фізіологічен для людини, а тому добре приживається.
 • Сприяє підвищенню бар'єрної функції стінки кишечника і відновленню його слизової оболонки.

Замовте Ацидолак зараз!

 1. І. В. Борисова, С. В. Смірнова. Харчові алергії у дітей, 2011.
 2. І.І. Балаболкін, НДІ педіатрії Наукового центру здоров'я дітей РАМН, Алергічні захворювання дітей на сучасному етапі, Москва, 2013.
 3. Балаболкін І.І. Бронхіальна астма у дітей. М., Медицина, 1985; 176.
 4. Busse W.W. // Allergy and Clin.immunology. 1990; 85(4): 671-83.
 5. Остренок Л.І., Федосєєва В.М. Полинові полінози // Лікар. - 1998. - № 6. - С. 14-15.
 6. . Пухлик Б.М. Елементарна алергологія. - Вінниця: Велес, 2002. - 148 с.
 7. Корицька І.В. Роль специфічної імунотерапії у хворих на алергічні захворювання // Астма та алергія. – 2003. – № 4. – С. 38-41.
 8. Тимченко В.Н., Леванович В.В., Гострі кишкові інфекції в практиці педіатра та сімейного лікаря: керівництво для лікарів усіх спеціальностей. – Москва, 2012.
 9. Перетц Л. Г. Значення нормальної мікрофлори для організму людини. — М.: Медгиз, 1955. — 436 с.
 10. Хавкін А.І. Пробіотичні продукти харчування та природний імунітет // Лікуючий Лікар. – 2009 - №8.
 11. Бондаренко В.М., Боєв Б.В., Ликова Е.А., Воробйов А.А. Дисбактеріози шлунково-кишкового тракту // Російський журнал гастроентерології, гепатології, колопроктологіі- 1998.- №1. - С. 66-70.