UA / RU

Діарейні неприємності <br>Як з ними впоратись ?

Діарейні неприємності
Як з ними впоратись ?

Знайти мінімальну ціну

Антибіотико-асоційована
та інфекційна діарея у дітей

Діарея є одним з найпоширеніших захворювань, у тому числі і у дітей 3,6,7. Основними ознаками діареї є3 і більше випадків неоформлених або водянистих випорожнень, протягом доби 6. Діарея не тільки неприємне явище, але також і несприятливе, особливо для дітей, так як загрожує зневодненням організму і втратою корисних речовин 6. Саме тому основне завдання - позбутися її якомога швидше. Залежно від причини виникнення, діарея може бути наступних видів:

ДІАРЕЯ МАНДРІВНИКА

Окремим пунктом варто згадати діарею мандрівника. Згідно зі статистикою вона може виникати у 25-75 % подорожуючих8. Справа в тому, що зміна клімату, розпорядку дня, води і продуктів харчування - все це може сприяти порушенню звичного балансу мікрофлори кишечника. В організм потрапляють нові штами бактерій, людина вживає більше фруктів багатих на клітковину, вода відрізняється за складом. З усіма перерахованими факторами, найскладніше впоратися тендітній дитячій імунній системі. Тому так важливо подбати про здоров'я дитини ще перед поїздкою.

ІНФЕКЦІЙНА ДІАРЕЯ

Збудниками інфекційної діареї можуть бути різні агенти. Бактерії з немитого яблука, паразити що потрапили в організм з немитих рук, віруси доставлені повітряно-крапельним шляхом або ще багато інших побутових ситуацій, внаслідок яких може виникнути інфекційна діарея. Залежно від того, який інфекційний агент став причиною виникнення діареї, класифікують бактеріальну, вірусну і паразитарну діареї. Як правило, інфекційна діарея з'являється внаслідок дієтичних похибок, немитих рук і вживання погано вимитих фруктів і овочів.

АНТИБІОТИКО-АСОЦІЙОВАНА ДІАРЕЯ

На жаль, діарея є поширеним побічним ефектом при використанні антибіотиків як у дорослих, так і у дітей. Справа в тому, що, в товстому кишечнику людини проживає велика кількість «корисних» бактерій. Вони беруть участь у кінцевому етапі перетравлення їжі та стримують зростання «шкідливих» мікробів1. Прийом антибіотиків може призвести до загибелі як «шкідливих», так і «корисних» бактерій. Це створює сприятливі умови для розвитку хвороботворних бактерій. Активно розмножуючись, «шкідливі» мікроби порушують роботу кишечника та процес травлення, що проявляється проносом2,3. Діарею, яка виникає внаслідок прийому антибіотиків, прийнято називати антибіотико-асоційованої4. Вона може виникати з моменту початку терапії антибіотиками і тривати до 2-х місяців після її закінчення5.

1 / 1
 
 

Сучасним методом відновлення організму дитини при діареї, є прийом препаратів-симбіотиків. Крім пробіотиків, симбіотики також містять пребіотики - клітковину (фруктоолігосахариди), яка служить їжею для нововведених корисних бактерій.

це препарат-симбіотик який складається з пробіотиків і пребіотиків. Він створений спеціально для боротьби з наслідками інфекційної діареї та дії антибіотиків. Завдяки своєму складу він набагато ефективніше виконує своє завдання, ніж йогурти і прості пробіотики.

 

З усіх переваг препарату можна
виділити кілька основних:

 • Пробіотик (корисні бактерії) + пребіотик (клітковина) = максимально ефективна дія, так як саме пребіотик дозволяє штамам корисних бактерій приживатися в кишечнику набагато ефективніше, оскільки створюється середовище і необхідні умови для їх виживання.
 • Містить 4(109) мільярдикорисних бактерій, що відповідає складу мікрофлори кишечника у нормі (лактобактерії 106-1010 та біфідобактерії 108-1010) 11.
 • Не містить лактозу, глютен, сахарозу, білок коров'ячого молока.
 • Бактерії виведені з організму здорової людини - штам фізіологічен для людини, а тому добре приживається.
 • Сприяє підвищенню бар'єрної функції стінки кишечника і відновленню його слизової оболонки.

Замовте Ацидолак зараз!

 1. Уголєв А.М. Теорія адекватного харчування і харчова промисловість. СПб .: Наука, 1991.
 2. Ардатська М.А. Пре- і пробіотики в корекції мікро-екологічних порушень кишечника. Фарматека. Гастроентерологія / гепатологія. 2011; 12: 62-9.
 3. 3. Успенський Ю.П Антибіотик-асоційована діарея-нова проблема цивілізації. СПб .: www.medi.ru, 2014.
 4. Бельмер С.В. Антибіотик-асоційований дисбактеріоз кишечника. //РМЖ.-2004; 12 (3) 148-151.
 5. Алексєєва А.А. Комплексна терапія антибіотик-асоційованої діареї у дітей. Москва - 2011.
 6. Івашкін В.Т. Інфекційна діарея в практиці гастроентеролога. Росс. журн. гастроентерології, гепатології, колопроктології. 1997; 5; 51-7.
 7. Slutsker L., Ries A.A., Greene K.D. etal. Escherichiacoli 0157: H7 diarrheaintheUnitedStates: clinicalandepidemiologicfeatures. Ann. InternMed. 1997; 126: 505-13.
 8. Diemert D.J. Preventionand Self-Treatment ofTraveler'sDiarrhea. Clin. Microb. Rev. 2006; 19 (3): 583-594.
 9. Бондаренко В.М., Боєв Б.В., Ликова Е.А., Воробйов А.А. Дисбактеріози шлунково-кишкового тракту // Російський журнал гастроентерології, гепатології, колопроктологіі.- 1998.- №1.- С. 66-70.